56.532 evrov: to je rekorder po zaslužku med ...

Ljubezen iz šova: V štirih letih tretjič ...

Noro! Ali je namerno zrušila kolesarja kot v ...

ro
1 27.04.2024 18:42:15

Napetost v ekipi Liverpoola. Počilo med Kloppom in Salahom! Tako se je odzval zvezdnik (video)

Redsi vse dlje od naslova prvaka.

Neprepričljiva forma nogometašev Liverpoola se je nadaljevala tudi v 35. krogu na gostovanju pri West Hamu. Varovanci Jürgena Kloppa so igrali neodločeno 2:2, izgubili novi dve točki, s tem pa bržkone tudi realne možnosti za naslov prvaka.

Liverpool je bil v prvem delu boljši tekmec, a je imel kar nekaj smole. VAR mu je zaradi nedovoljenega položaja razveljavil že dosojeno enajstmetrovko, Luis Diaz je v 40. minuti zadel vratnico, to je bil že 23 strel redsov v okvir vrat v sezoni. Tri minute pozneje pa se je spet pokazala ena od slabosti ekipe, vnovič je prejela gol po kotu. Višji od gostujočih branilcev je bil Jarrod Bowen, ki je dosegel svoj 16. gol v sezoni.

Premoč gostov se je nadaljevala v drugem delu, v katerem so tudi prišli do preobrata. Izenačil je je Andy Robertson, po številnih odbitkih in bizarnem avtogolu vratarja Alphonsa Areole pa so tudi povedli. Toda v 77. minuti so domači dosegli še en gol, Bowen je bil pri njem podajalec, mrežo pa je zatresel Michail Antonio.

Tekmo je sicer zaznamoval (tudi) spor Jürgena Kloppa in Mohameda Salaha. Nemški strokovnjak se je odločil za pogumno potezo in glavno moč v napadu pustil na klopi, egiptovskega zvezdnika je v ogenj poslal šele v 79. minuti. In slednji ni skrival, da nad takšnim statusom nikakor ni navdušen. Ob vstopu v igro je zavrnil tradicionalen trenerjev objem in se nato z njim zapletel tudi v verbalni spor. Do te mere, da sta ga morala miriti Darwin Nunez in Jose Gomez, ki sta prav tako čakala na vstop v igro. "Bolje, da molčim, v nasprotnem primeru bo gorelo," je po tekmi v 'mix zoni' povedal Mohamed Salah, kar razkriva, da je med ljubljencem navijačev velikana z Anfielda in odhajajočim strategom močno počilo.

Značke: klopp, salah, liverpool, spor