Počilo na relaciji Klopp – Salah: “Če spregovorim …” (VIDEO)

Nogomet 27. Apr 202416:55 > 17:08 1 komentar

Liverpool je bil še ne dolgo nazaj glavni kandidat za naslov angleškega prvaka, a v zadnjih petih krogih premier league je le enkrat zmagal. Remiziral je tudi v soboto pri West Hamu (2:2), za dodatno dramo pa sta poskrbela trener Jürgen Klopp in prvi zvezdnik ekipe Mohamed Salah.

Liverpool je po zaostanku z 0:1 v drugem polčasu obrnil rezultat in povedel z 2:1. V 48. minuti je v polno zadel branilec Andrew Robertson, za vodstvo rdečih pa je z avtogolom poskrbel vratar rudarjev Alphonse Areola.

Tik preden je želel Jürgen Klopp, ki po sezoni zapušča Liveprool, v igro poslati prvega zvezdnika Mohameda Salaha, je West Ham po zadetku Michaila Antonia izenačil z 2:2, nato pa sta si Nemec in Egipčan izmenjala nekaj jeznih besed. Sprva se je zdelo, da gre za taktične napotke, ko se je Egipčan skušal pobližje pomeniti z nemškim trenerjem. Soigralec Darwin Nunez mu je to preprečil, vseeno pa je na koncu prišlo do menjave, do spremembe izida ne več.

Po novi tekmi za pozabo Liverpoola je novinarje zanimalo, kaj se je zgodilo ob avt liniji med Salah in Kloppom. “Ne morem vam povedati, kaj je bilo izrečeno, a o tem sva se že pogovorila v slačilnici. Kar se mene tiče je zgodba zaključena,” je po tekmi dejal Klopp, Salah pa je ob odhodu iz stadiona zavrnil intervju, povedal je le, da ne bi bilo nič dobrega, če bi govoril o tem. “Če spregovorim, bi bil ogenj v strehi,” je na resnost izrečenih besed opozoril Salah.

Liverpool je z osvojitvijo točke ostal le še s teoretičnimi možnostmi, saj ima točko manj kot City, ki ima kar dve tekmi odigrani manj, in dve točko manj od vodilnega Arsenala, ki ima tekmo manj od Liverpoola.