224929

Nogometna magija “čarovnika” Iličića, ki spominja na zlata leta (VIDEO)

Avtor: Blaž Magdič
5. 5. 2024, 10.10

V četrto so nogometaši Maribora le uspeli priti do prve sezonske zmage nad štajerskimi rivali iz Celja. Sobotno tekmo v mestu ob Dravi so vijoličasti dobili s 3:1 in nadaljujejo z bleščečo spomladansko formo.

Na žalost so tribune Ljudskega vrta zaradi kazni vnovič samevale, podporniki Maribora se lahko na stadion vrnejo za sobotni večni derbi z Olimpijo. Na žalost predvsem zato, ker so gostitelji z nekaterimi izjemnimi potezami navdušili novinarje in medijske predstavnike, ki so lahko bili prisotni na tribunah.

Vnovič je bil izjemno razpoložen Josip Iličić, ki je prispeval asistenci za dva izmed treh zadetkov, soigralcem pa je pripravil še cel kup zrelih priložnosti.

Poleg tega je “Jojo” sredi prvega polčasa svojo predstavo oplemenitil še s pravo nogometno miniaturo, ki je spomnila na njegova zlata v italijanski Serie A.

Foto in Video: Šport TV