Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Poroka na prvi pogled: Marko le odigral ...

Matej Mohorič o nedolžni ureznini, ki mu je niso...

nu
nu
1 08.12.2023 20:20:11

So bili zmaji na večnem derbiju oškodovani? Maribor je dobil enajstmetrovko, ki je izzvala bes!

Grega Wernig
Na večnem derbiju mladinske lige EON Next Gen sta se Maribor in Olimpija razšla z 1:1.

V Ljudskem vrtu sta se za zaključek jesenskega dela mladinske lige srečala večna slovenska rivala. Tekma se je končala z 1:1, pri čemer je Ljubljančane v vodstvo v 13. minuti povedel Aldin Jakupović, v sodniškem dodatku drugega polčasa pa je iz enajstmetrovke udaril Marcos Tavares mlajši in postavil končni izid.

A odločitev sodnika Tilna Celjerja je prinesla kar precej jeze v ljubljanskem taboru, kjer so bili prepričani, da enajstmetrovke ne bi smelo biti, saj po njihovem mnenju ni bilo prekrška nad kapetanom vijoličastih Luko Poredušo. Po odločitvi Celjerja je prišlo do splošnega prerivanja med nogometaši obeh ekip in do izključitve kapetana Olimpije Marka Ristića. Po ogledu posnetka se res zdi, da sta branilca Olimpije bolj trčila med seboj kot porušila nogometaša Maribora. Vse skupaj si oglejte na tej povezavi in presodite sami.