Joj, kakšna zaušnica Elsnerju in njegovim varovancem! Le Havre na pragu velike točke, nato pa tale šok

Nogometaši Le Havra, ki jih vodi slovenski strokovnjak Luka Elsner, so v 29. krogu francoske lige gostili Nantes in v sodniškem dodatku drugega polčasa prejeli zadetek za poraz z 0:1. …

Ekipa24 · 2t

nogometfrancija

Kriza pri Elsnerju: Le Havre utegne v nov krog kreniti z mesta, ki ne zagotavlja obstanka v Ligue 1

Ekipa slovenskega trenerja Luke Elsnerja je v krizo zapadla v najslabšem trenutku sezone. Danes je vpisala nov poraz. Bilo je boleče, zgodil se je v sodnikovem dodatku.

Nogomania · 2t

luka elsnerle havreligue 1

Smola Luke Elsnerja in Le Havra, ki je vse bliže vrnitvi v drugo ligo

Moštvo slovenskega trenerja je v 29. kolu francoskega prvenstva proti Nanatesu v 93.minuti izgubilo pomembno tekmo v bitki za obstanek. Letos le 9 točk.. Nogometaši Le Havra, ki jih vodi …