Red Bull želi Sainza, a tega z milijoni vabi ...

V Red Bullovi ekipi formule 1 so priznali, da so že v Suzuki v svoje vrste vabili Carlosa Sainza, ki po sezoni ostaja brez sedeža pri Ferrariju. A Španec ima … · Siol.net · 7h

formula 1 mercedes-amg f1 red bull racing sauber carlos sainz ml. fernando alonso ferrari andrea kimi antonelli lewis hamilton audi objavi tvitaj

Nenavadno presenečenje za dirkače v Šanghaju

Dirkači in ekipe formule 1 peto veliko nagrado letos pričakujejo s kar nekaj strahu. Na Kitajsko, kjer bo dirka v nedeljo ob 9. uri po srednjeevropskem času, so se vrnili … · Siol.net · 10h

formula 1 mercedes-amg f1 red bull racing charles leclerc carlos sainz ml. sebastian vettel ferrari daniel ricciardo vn kitajske lewis hamilton max verstappen sergio perez šanghaj objavi tvitaj

Prvi, ki so v enem letu ustvarili več kot 600 milijonov prihodkov

Formula 1 veliko stane, ekipe na sezono potrošijo nekaj sto milijonov evrov. A najuspešnejše imajo tudi visoke prihodke in dobiček. Mercedesova ekipa je imela leta 2023 kot prva v zgodovini … · Siol.net · 1d

formula 1 mercedes-amg f1 red bull racing toto wolff objavi tvitaj

Maverick Vinales na dirki preobratov in napak do zgodovinske zmage

Na dirki prehitevanj, preobratov in napak je Maverick Vinales zaokrožil zanj popoln konec tedna v Austinu na Veliki nagradi Amerik. Postal je prvi v sodobnem motoGP prvenstvu, ki je uspel … · 24ur · 3d

motogp francesco bagnaia marc marquez vn amerik prosti treningi objavi tvitaj

4 novice

Vinales po sprintu dobil še klasično dirko v Austinu

Španec Maverick Vinales (Aprilia) je zmagovalec dirke MotoGP za VN ZDA v Austinu. Drugo mesto je osvojil Pedro Acosta (GasGas-Tech3), tretji je bil Italijan Enea Bastianini (Ducati). Vinales je tako … · RTV Slovenija · 4d

vn amerik austin maverick viñales motogp objavi tvitaj

6 novic

Tim Gajser ohranja dober ritem, a Jorge Prado je nepremagljiv

Slovenski motokrosist je osvojil tretje mesto na četrti dirki svetovnega prvenstva razreda MXGP v italijanski Pietramurati, Jan Pancar je bil 13. Slovenski motokrosist Tim Gajser je osvojil tretje mesto na … · Delo · 4d

objavi tvitaj

17 novic

Raul Fernandez: Naš čas še prihaja

Za Raula Fernandeza je bila dirka motoGP za Veliko nagrado Amerik posebna, saj je bila za njegovo ekipo Trackhouse to premierna domača preizkušnja. Ameriško podjetje, ki ima v lasti tudi … · 24ur · 3d