Bayer Leverkusen neporažen še na 48. zaporedni tekmi

Bayer Leverkusen, novi nemški prvak, nadaljuje serijo tekem brez poraza. Po visoki zmagi proti Eintrachtu s 5:1 je prišel že do številke 48, kljub temu, da je tekmo odigral brez …

24ur · 1t

nogometbundesligabayer leverkusen

Bayer je izenačil rekord Benfice iz leta 1965: To je sezona, o kateri se bo govorilo še celo večnost

Bayer iz Leverkusna je v gosteh razbil Eintracht in Frankfurta in izenačil evropski rekord po številu zaporednih tekem brez poraza.

Nogomania · 1t

bundesligabayer leverkusen

Bayer že ima v žepu rekord v top 5 ligah, koliko mu še manjka do absolutnega evropskega rekorda nepremaganosti?

Bayer iz Leverkusna je zelo blizu temu, da podre še absolutni evropski rekord po številu zaporednih tekem brez poraza.

Xabi Alonso in Bayer sta z eno nogo že v finalu, Roma visokega tempa ni zdržala celo tekmo

Prvaki nemške Bundeslige so si na gostovanju v Rimu zagotovili lepo prednost pred povratno tekmo polfinala lige Europa.

Nogomania · 2t

liga europaromabayer leverkusen

Polčas na Olimpicu: Lukaku je zadel okvir vrat, toda Roma je v težavah po hudi napaki v obrambi

Florian Wirtz je izkoristil darilo Rome, Bayer je v prednosti na stadionu Olimpico v prvem polčasu polfinala lige Europa.

romaserie abayer leverkusenflorian wirtz

Večer za ligo Europa: Bayer Leverkusen bo polfinale v Rimu začel brez klasičnega napadalca

Tudi v ligi Europa letos spremljamo izredno razburljivo sezono, nocoj bosta na delu novopečeni nemški prvak Bayer in prerojena Roma, ki pod taktirko De Rossija lahko preseneti vsakogar.