Real na račun Barcinega poraza predčasno do 36. naslova La Lige

Nogometaši madridskega Reala so še 36. postali prvaki Španije. Naslov so si zagotovili štiri kroge pred koncem prvenstva, potem, ko so zanesljivo ugnali Cadiz (3:0), Barcelona pa je izgubila v … · 24ur · 11m

jan oblak atletico madrid la liga girona fc špansko prvenstvo real madrid fc barcelona objavi tvitaj

9 novic

Gajser dobil kvalifikacije na Portugalskem

Slovenski motokrosist Tim Gajser je dobil kvalifikacije pete dirke sezone svetovnega prvenstva. V Portugalski Aguedi je danes premagal vse tekmece in bo v nedeljo lovil prvo zmago v sezoni elitnega … · Ekipa24 · 26m

objavi tvitaj

11 novic

VESELJE NA BONIFIKI: Zmaga Koprčane popeljala na četrto mesto lestvice

Nogometaši Kopra so v 34. krogu Prve lige Telemach premagali Domžale s 3:1 (2:0). · Regional · 30m

prva liga telemach fc koper nk domzale objavi tvitaj

4 novice

Verstappen brez težav do sprinterske zmage v Miamiju

Šport / MotošportVerstappen brez težav do sprinterske zmage v Miamiju

Svetovni prvak in vodilni v seštevku letošnje sezone svetovnega prvenstva formule 1 Nizozemec Max Verstappen (Red Bull) je zmagovalec sprinterske dirke v Miamiju. Drugi je bil Monačan Charles Leclerc (Ferrari), … · 24ur · 47m

formula 1 vn miamija mercedes-amg f1 red bull racing charles leclerc carlos sainz ml. lando norris ferrari mclaren lewis hamilton max verstappen objavi tvitaj

6 novic

PRETRESLJIVO: Mladi kajakaš je v bolnišnici umrl

Šport / Ostali športiPRETRESLJIVO: Mladi kajakaš je v bolnišnici umrl

Mladi kajakaš, ki se je v torek hudo poškodoval pri vožnji s kajakom po Savi Dolinki v občini Bled , je v bolnišnici umrl. Kajakaša je po navedbah Kajakaške zveze … · Regional · 30m

smrt kajakaštvo objavi tvitaj

13 novic

Pogačar: Otresel sem se tekmecev, to je znak, da imam dobre noge

Šport / KolesarstvoPogačar: Otresel sem se tekmecev, to je znak, da imam dobre noge

Tadej Pogačar zadovoljen s prvim dnem Gira. Ekvadorski kolesar Jhonatan Narvaez (Ineos Grenadiers) je zmagovalec prve etape dirke po Italiji v okolici Torina. Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) je zasedel … · Žurnal24 · 2h

tadej pogačar dirka po italiji rekord giro d'italia objavi tvitaj

19 novic

Laburist Sadiq Khan tretjič izvoljen za župana Londona

Novice / SvetLaburist Sadiq Khan tretjič izvoljen za župana Londona

Londonski župan iz vrst britanskih laburistov Sadiq Khan je na volitvah osvojil rekordni tretji mandat, je poročal britanski BBC, potem ko so vsa okrožja v britanski prestolnici sporočila volilne rezultate. … · Dnevnik · 2h