Domov  ·  Šport  ·  Ostali športi

Odbojkarice Calcita Volleyja ostajajo na slovenskem prestolu

Odbojkarice Calcita Volleyja so na četrti tekmi finalne serije državnega prvenstva v Mariboru premagale Novo KBM Branik s 3:2 (17, -21, -26, 12, 9) in ubranile naslov prvakinj. Odbojkarice Calcita … · Dnevnik · 1h

sportklub 1a. dol calcit volley finale ach volley objavi tvitaj

20 novic

Mujanović iz Monze v Pariz

Odbojkarski reprezentant Nik Mujanović si je znova našel nove delodajalce. Korektor, ki je decembra dvignil veliko prahu s svojim nenadnim prestopom iz Calcit Volleyja v Monzo, bo kariero nadaljeval pri … · RTV Slovenija · 1h

nik mujanović calcit volleyball objavi tvitaj

4 novice

Grčija predala olimpijski ogenj Parizu

Grčija je danes na slovesnosti na marmornem stadionu v Atenah, kjer so leta 1896 potekale prve moderne olimpijske igre, predala olimpijski ogenj pariškim organizatorjem iger leta 2024. Predsednik Grškega olimpijskega … · Dnevnik · 2h

olimpijski ogenj olimpijske igre pariz 2024 objavi tvitaj

4 novice

KOPRČANKA ANDREJA LEŠKI NA EVROPSKEM PRVENSTVU OSVOJILA BRON: "Šla sem na vse ali nič"

Andreja Leški je na evropskem prvenstvu v judu v Zagrebu osvojila bronasto kolajno v kategoriji do 63 kg. V odločilni borbi je premagala Avstrijko Lubjano Piovesana. Avstrijko, ki je pred … · Regional · 4h

judo zagreb kaja kajzer evropsko prvenstvo objavi tvitaj

13 novic

Tim Marovt v družbi najboljših prejel posebno priznanje

Tim s sodelovanjem na maratonih po vsem svetu navdihuje milijone ljudi po vsem svetu, da dosežejo svoje cilje in premagajo ovire. · Slovenske novice · 2h

objavi tvitaj

4 novice

Lin Pletikos je dopolnila številčno olimpijsko posadko

S tretjim mestom v razredu ilca 6 v Hyeresu v zadnji jadralski kvalifikacijski regati za letošnje olimpijske igre bo imela Slovenija v Parizu pet tekmovalcev. Slovenske uspehe v Hyeresu v … · Delo · 7h

jadralci olimpijske tekmovanje objavi tvitaj

7 novic

IZOLANKA V FINALU OLIMPIJSKIH KVALIFIKACIJ: Nina Kostanjšek prepričljivo dobila repasaž med skifistkami (FOTO)

Veslača Nina Kostanjšek in Izak Žvegelj bosta v nedeljo v Szegedu nastopila v finalu olimpijskih kvalifikacij za nastop na igrah v Parizu. Kostanjšek je prepričljivo dobila repasaž med skifistkami, Žvegelj … · Regional · 7h