Usik po deljeni sodniški odločitvi Furyju zadal prvi poraz kariere

Na obračunu dveh neporaženih prvakov boksarske težke kategorije je Oleksandr Usik po deljeni sodniški odločitvi premagal Tysona Furyja, spisal zgodovino in postal lastnik pasov vseh boksarskih organizacij. To je bil … · 24ur · 20m

tyson fury oleksandr usik boks objavi tvitaj

9 novic

Luka, Kyrie in PJ s piko na i: Dallas je v konferenčnem finalu

Šport / KošarkaLuka, Kyrie in PJ s piko na i: Dallas je v konferenčnem finalu

Košarkarji Dallasa so po pravi srhljivki premagali Oklahomo s 117:116 in se uvrstili v finale zahodne konference. Tekmeca bodo dobili danes zvečer. Šest tekem je bilo potrebnih, da je serija … · Delo · 23m

luka-dončić shai-gilgeous-alexander nikola-jokić objavi tvitaj

95 novic

Visoki zmagi Švice in Švedske, zanesljivi Čehi in Slovaki, Finci v težavah

Na hokejskem svetovnem prvenstvu elitne skupine na Češkem je Švedska v petem nastopu dosegla peto zmago, tokrat je s 7:2 premagala bronaste z zadnjega SP Latvijce. Zanesljivi so bili tudi … · Ekipa24 · 7h

sp elitne divizije objavi tvitaj

3 novice

Krka v Domžalah izenačila polfinalno serijo

Šport / KošarkaKrka v Domžalah izenačila polfinalno serijo

Košarkarji Krke so v drugi tekmi polfinala lige Nova KBM premagali Kansai Helios s 75:73 (24:21, 44:34, 62:59). Kansai Helios - Krka 73:75 (21:24, 34:44, 59:62) * Dvorana Domžale, gledalcev … · Ekipa24 · 7h

cedevita olimpija polfinale kk krka novo mesto kansai helios domžale šenčur gorenjska gradbena družba liga nova kbm objavi tvitaj

4 novice

Toni Vodišek na SP v Hyeresu med deseterico in v odločilnih bojih

Lokalno / PrimorskaToni Vodišek na SP v Hyeresu med deseterico in v odločilnih bojih

Slovenski jadralec Toni Vodišek se je uvrstil v nedeljske zaključne boje svetovnega prvenstva v formuli kite v francoskem Hyeresu, so sporočili iz Jadralne zveze Slovenije. Jadralci so danes v Hyeresu … · Ekipa24 · 7h

svetovno prvenstvo jadranje kajtanje formula kite toni vodisek regata marina vodišek hyeres objavi tvitaj

13 novic

Šport / Ostali športiMihaljević blestel v suvanju krogle, slovenska štafeta 49 stotink zaostala za rekordom

Evropski prvak Filip Mihaljević je na mitingu atletske lige v Slovenski Bistrici poskrbel za vrhunski mednarodni izid v suvanju krogle. Hrvat se je izkazal z 21,71 metra. Na četrtem memorialu … · RTV Slovenija · 8h

anej čurin prapotnik atletika rok markelj luka janežič rok ferlan filip mihaljević objavi tvitaj

3 novice

Legenda z legendarno potezo, ki je rumeni zid nikoli ne bo pozabil

Šport / NogometLegenda z legendarno potezo, ki je rumeni zid nikoli ne bo pozabil

Pred nogometaši dortmundske Borussie je nenadejan vrhunec sezone - finale lige prvakov. Eden tistih, ki žari od navdušenja, je brez dvoma legendarni Marco Reus. Reus na najboljši možen način zaključuje … · Ekipa24 · 4h